DJ PM, DJ Dagz e Lindoni së shpejti vijnë me “Hallall e ke”

DJ PM, DJ Dagz e Lindoni së shpejti vijnë me “Hallall e ke”

06 shkurt 2018 12:56

Dy DJ-të e njohur kosovar, DJ PM dhe DJ Dagz, kanë bashkuar forcat me këngëtarin Lindon Berisha.

Treshja pritet që së shpejti të publikojë projektin me titull “Hallall e ke”.

Kënga e fundit e DJ PM dhe DJ Dagz është “Unstoppable” në bashkëpunim me Genc Prelvukajn, kurse projekti i fundit i Lindonit është “Merri Krejt”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme