Dua Lipa performon “New Rules” e “Homesick” në SNL

Dua Lipa performon “New Rules” e “Homesick” në SNL

04 shkurt 2018 10:14

Aktorja e mirënjohur Natalie Portman ka prezantuar Dua Lipën në një ndër emisionet më të famshme në Amerikë, Saturday Night Live (SNL).

Këngëtarja me prejardhje shqiptare ka performuar dy këngë për publikun amerikan në SNL, që ishte hera e parë për të në këtë shou, transmeton Koha.net.

22 vjeçarja performoi “New Rules” dhe “Homesick” mbrëmë në Neë York City.

Ajo gjithashtu është e ftuar në shoun e mirënjohur të Ellen DeGeneres më 13 shkurt.

Performancat e saj në SNL mund t’i shikoni në videot më poshtë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme