Çfarë i ndan Albanin e Miriamin

03 shkurt 2018 22:30

Në “Talk”-un e ri është transmetuar një material me protagonistë çiftin e famshëm Miriam Cani dhe Alban Skënderaj.

Në këtë material flitet për ngjarjet më të bujshme mediatike në jetën dhe karrierën e tyre.

Çfarë i bashkon e çfarë i ndan Miriamin e Albanin? Shikoni në video.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme