Skivi: Tani e tutje do të përballem me ata që duan probleme

Skivi: Tani e tutje do të përballem me ata që duan probleme

20 mars 2017 21:16

Jashtëzakonisht e komentuar ka qenë përleshja në mes Baba Stars dhe OTR, situatë e cila për pak sa nuk eskaloi.

Skivi për emisionin N’Gas’z në KTV ka thënë se qetësia e grupit të tij, BabaStars bëri që ajo situatë të përfundonte pa u bërë më e madhe se që u bë.

Ai ndër të tjerash u shpreh se ata të cilët kërkojnë probleme do të përballen me një anë tjetër të tij, pasi tani e tutje Skivi do të ketë edhe qasje tjetër ndaj “kundërshtarëve”.


Skivi: Tani e tutje do të përballem me ata që... by kohanet

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme