Dua shkëlqen në klipin e ri

Dua shkëlqen në klipin e ri

12 janar 2018 13:09

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka publikuar klipin e këngës “IDGAF”.

Kënga “IDGAF” është pjesë e albumit të saj debutues “Dua Lipa” dhe vjen pas suksesit të jashtëzakonshëm të këngës “New Rules” që ka arritur afër 900 milionë klikime në YouTube.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme