Gomez e Bieber bashkë pritën Vitin e Ri

Gomez e Bieber bashkë pritën Vitin e Ri

03 janar 2018 20:16

Pavarësisht kundërshtimeve të prindërve të saj, Selena Gomez, nuk ka hequr dorë nga dashuria për yllin e popit Justin Bieber.

Sipas raportimeve në media çifti më i dashur i Hollywoodit kanë kaluar mbrëmjen e ndërrimit të viteve nën shoqërinë e njëri-tjetrit në Meksikë, transmeton tch.

Edhe pse u publikua në mediat rozë se çifti mund të ishte ndarë sërish, për shkak se Krishtlindjet i kanë festuar larg njëri- tjetrit, duket se këto kanë qenë vetëm thashetheme.

Selena Gomez dhe Justin Bieber janë rikthyer së bashku në muajin tetor, pas një periudhe larg njëri-tjetrit.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme