Fejohet Paris Hilton

Fejohet Paris Hilton

02 janar 2018 17:10

Bukuroshja Paris Hilton i ka dhënë fund beqarisë duke u fejuar me të dashurin e saj Chris Zylka.

Biznesmenia 36-vjeçare fejesën e saj e konfirmoi me një fotografi të publikuar në Twitter, pasi aktori i kishte propozuar në një udhëtim në Aspen të Colorados.

“Jam e lumtur me fejesën me dashurinë e jetës sime dhe me shokun tim më të mirë. Kurrë nuk jam ndier më e lumtur, e sigurt dhe e dashuruar. Ai është i përkryer për mua dhe tregoi se përrallat ekzistojnë”, ka shkruar Hilton.

Chris Zylka ka luajtur në filmat “The Leftovers” dhe “The Amazing Spider-Man”.

Image

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme