Jessica Alba bëhet nënë për herë të tretë

Jessica Alba bëhet nënë për herë të tretë

01 janar 2018 20:50

Aktorja Jessica Alba ka mirëpritur fëmijën e saj të tretë me Cash Warren.

“Hayes Alba Warren, dhurata më e mirë për Vitin e Ri. Cash dhe unë ndihemi të bekuar”, shkroi Alba në Instagram, duke zbuluar emrin e fëmijës.

Jessica dhe Cash tashmë janë prindër krenarë për vajzat Honor dhe Haven që kanë qenë më shumë se të ngazëllyer për të mirëpritur një vëlla në familjen e tyre, transmeton KP.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme