Xhaka “e kall” me muzikë shqip për Vit të Ri

Xhaka “e kall” me muzikë shqip për Vit të Ri

01 janar 2018 17:12

Futbollisti i Arsenalit, Granit Xhaka, ka festuar me muzikë shqipe natën e ndërrimit të moteve.

Ai ka postuar video në rrjete sociale në të cilat shihet duke festuar me muzikë bashkë me vëllanë e tij, Taulantin dhe djalin e axhës Agon, si dhe duke e shikuar programin festiv të KTV-së.

Xhaka njihet si adhurues i flaktë i muzikës shqipe. Ai vazhdimisht poston video duke dëgjuar këngë nga zhanre të ndryshme.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme