Gima sjell këngën e re “Veni Jem”

Gima sjell këngën e re “Veni Jem”

17 shkurt 2017 11:04

Këngëtari Agim Llapashtica i njohur si Gima ka lansuar këngën e re të quajtur “Veni Jem”, transmeton koha.net.

Tekstin e këngës dhe komponimin e ka bërë vetë këngëtari Gima, po ashtu në kitare dhe vokal ndërsa në kitare elektrike Leonard Canhasi, bas kitare Arttea Bajri dhe bateri Teoman Ukqa.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme