KTV bashkon yjet në programin festiv për ndërrimin e moteve

KTV bashkon yjet në programin festiv për ndërrimin e moteve

31 dhjetor 2017 20:05

Ka nisur programi festiv për Vitin e Ri 2018 në KTV.

Fillimisht yjet që janë të ftuar në Partyn e Labit kanë kaluar në tepihun e kuq, ndërsa së shpejti do të nisë koncerti “Tinguj Zemre” i Shkëlzen Jetishit – Xenit dhe Eli Farës.

Prej orës 21:45 do të nisë Op Labi Party – ndërsa programi festiv vazhdon deri në orët e mëngjesit.

Filmat “Unknown”, “Delibal” dhe “Thunderstruck” do të shfaqen gjatë orëve të para të vitit 2018, për të vazhduar nga e hëna me programe të tjera festive.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme