Smith uron Vitin e Ri me veshje shumë interesante

Smith uron Vitin e Ri me veshje shumë interesante

31 dhjetor 2017 19:59

Këngëtari 25-vjeçar Sam Smith, ka uruar Vitin e Ri 2018, me një veshje interesante.

Ai fotografinë e ka ndarë me të gjithë në rrjetin social Instagram, e ndërkaq shihet të ketë veshur një pulovër ngjyrë të kuqe dhe një kapelë me tufë lulesh.

Në dorë Smith mban një gotë verë, ndërsa shkruan “Urime Viti i Ri të dashur. Faleminderit të gjithëve për vitin më të mirë në jetën time. Pini shumë e festoni në mënyrën më të mirë. Puthje përqafime”.

Image

 

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme