Lindsay Lohan kafshohet nga gjarpri

Lindsay Lohan kafshohet nga gjarpri

29 dhjetor 2017 09:17

Lindsay Lohan, që është një nga aktoret më të njohura të kineamtografisë botërore, ka treguar se është kafshuar nga gjarpri.

Përmes një fotografie të postuar në Instagram, Lindsay Lohan ka zbuluar se është kafshuar nga gjarpri gjatë një vizite në Tajlandë.

“Më pëlqen, aq bukur duket. Njerëz të mrekullueshëm. Pavarësisht nga kafshimi i gjarprit”, i tha Lindsay ndjekësve të saj në këtë rrjet social, transmeton kp.

“U kafshova nga gjarpri ditën pasuese… Ana pozitive e kësaj është se unë jam në rregull. Urime Viti i Ri dhe Zoti ju bekoftë”, përfundoi ajo.

Image

 

Komentet

Shto koment

Të ngjashme