Capital T premton më shumë muzikë më 2018

Capital T premton më shumë muzikë më 2018

28 dhjetor 2017 15:37

Reperi kosovar, Capital T, ka premtuar më shumë projekte për fansat e tij në vitin 2018.

Në një postim në rrjete sociale, reperi, ndër më aktivët në vitin 2017, ka falënderuar fansat e tij dhe u ka premtuar “projekte të mahnitshme”.

“Faleminderit të gjithëve që ishit pjesë e këtij viti të mrekullueshëm që do të mbahet në mend gjatë. 2017 ishte vit shumë i mirë, mirëpo 2018shi do të jetë edhe më i mirë. Dua t'ju falënderoj për përkrahjen tuaj dhe ju premtoj se viti që po vjen do të jetë i mbushur me muzikë dhe projekte të mahnitshme. Shumë dashuri”, ka shkruar ai.

Capital T sivjet lansoi albumin “Winter is here” si dhe pati disa projekte, shumica të shndërruara në hite.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme