Kendall Jenner dhe fëmijëria e saj

Kendall Jenner dhe fëmijëria e saj

28 dhjetor 2017 09:55

Kendall Jenner është modelja më e ndjekur në Instagram, ndërsa foton më të pëlqyer e kishte në vitin 2015 me 3.6 milionë pëlqime.

Super modelja së fundi u lavdërua shumë për një sërë fotografish të publikuara nga revista e njohur Vogue, kur ajo ishte e vogël, disa prej tyre të cilat edhe Jenner i ka publikuar në Instagram.

“Fotografi nga Kendall Jenner që dëshmojnë se ajo gjithmonë ishte mbretëreshë”, ka shkruar Vogue.

Më poshtë keni një sërë fotografish të modeles Jenner kur ishte e vogël.

 

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme