Aktorja Dunst pret fëmijën e parë

Aktorja Dunst pret fëmijën e parë

13 dhjetor 2017 14:37

Kirsten Dunst është shtatzënë. Aktorja amerikane pret fëmijën me të fejuarin, po ashtu aktor amerikan, Jesse Lon Plemons.

Aktorja 35-vjeçare është duke u përgatitur për lindjen e fëmijës së parë, raporton US Weekly.

Jesse dhe Kirsten janë në lidhje që nga viti i kaluar.

Image

Komentet

Shto koment

Të ngjashme