A e di alfabetin shqip Florenti

09 dhjetor 2017 21:44

Këngëtari Florent Abrashi ishte protagonisti i radhës në rubrikën “Pyetjet e kuqe” të emisionit “Talk” në KTV.

A di të këndojë ndonjë këngë të Justin Biberit? A e di alfabetin shqip dhe e a di se çfarë thotë Teorema e Pitagorës?

Të gjitha mund t’i kuptoni në video.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme