Robert Berisha: Nora është gruaja e jetës time

09 dhjetor 2017 08:41

Është një prej çifteve që një kohë të gjatë kanë qenë në qendër të vëmendjes për ndarje e ribashkime, ndarje kjo që për çiftin, nuk qëndroi asnjëherë.

Ndonëse Roberti pranon mosmarrëveshjet e herë pas hershme, ai thotë se ata asnjëherë nuk janë ndarë dhe se Nora Istrefi ka qenë e mbetet gruaja e zemrës së tij.

Madje ai me shaka u bën thirrje portaleve që të mos ua thërrasin ndarjen. Për më shumë ndiqni videon :

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme