Roberti tregon se çfarë po ndodh me lidhjen e Tunës me Patrisin

08 dhjetor 2017 22:32

Është një prej çifteve i cili ka qenë krye lajm i ditëve të fundit në Kosovë, Shqipëri e Maqedoni.

Bëhet fjalë për Tunën dhe Patrisin, për të cilët që një kohë të gjatë u komentuan për një ndarje të mundshme. Këngëtarja Tuna dhe bashkëshorti i saj Patrisi, kanë zgjedhur të heshtin krahas të gjithë zërave që po qarkullojnë kohëve të fundit, pasi ata në asnjë moment nuk e mohuan as pohuan një gjë të tillë.

Gjithsesi, KTV ka siguruar një përgjigje sa i përket kësaj. Vëllai i Patrisit, këtë rast këngëtari Robert Berisha për emisionin “N’gasz” në KTV ka mohuar se dyshja është ndarë, duke dhënë po ashtu një informacion shumë të rëndësishëm sa i përket Tunës, Patrisit dhe djalit të tyre të vogël Tianit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme