Rita provokative në reklamën e re

Rita provokative në reklamën e re

07 dhjetor 2017 13:55

Këngëtarja Rita Ora është e njohur për paraqitjet e saj joshëse në reklamat e të brendshmeve “Tenzenis”, por së fundmi është shfaqur edhe më joshëse në një reklamë tjetër.

Revista “Love” çdo fundvit mbledh modele dhe yje të ndryshme për t’u paraqitur në reklama provokative dhe as sivjet nuk ka munguar ylli me prejardhje nga Kosova, Rita Ora.

Në të brendshme me lëkurë leopardi ajo në këtë video kërcen me këngën e saj “Anywhere”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme