Rihanna mbath çorape në vlerë 1300 dollarë

Rihanna mbath çorape në vlerë 1300 dollarë

07 dhjetor 2017 13:22

Këngëtarja Rihanna është e njohur për stilin e saj të veçantë të modës dhe së fundmi ka marrë vëmendje për përshtatjen e çorapeve të krijuara nga “Gucci”.

29-vjeçarja ka postuar një fotografi në të cilën shihej se kishte mbathur çorape të bardha, të cilat kanë vlerë 1300 dollarë.

Këto çorape ajo i kombinoi me një fustan të ngushtë dhe me një xhaketë të kuqe.

Image

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme