Capital T e MC Kresha sjellin “Numra”

Capital T e MC Kresha sjellin “Numra”

06 dhjetor 2017 17:31

Dy reperët e njohur kosovarë, Capital T dhe MC Kresha kanë publikuar projektin e tyre të ri me titull “Numra”.

Kënga është pjesë e albumit të Capital T, “Winter is Here”.

Si përherë, për tekstin e këngës janë kujdesur vetë dy reperët.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme