Pink dhe Aguilera me një bashkëpunim të ri pas zënkës 16 vjeçare

Pink dhe Aguilera me një bashkëpunim të ri pas zënkës 16 vjeçare

04 dhjetor 2017 12:06

Pink dhe Christina Aguilera e kanë lënë pas zënkën e tyre 16 vjeçare në mënyrën më të mirë të mundshme – duke bashkëpunuar.

Dy këngëtaret e kanë incizuar një duet së bashku, i cili do të jetë pjesë albumit të ri të Aguileras, transmeton syri.net.

“Kemi bërë një duet për albumin e saj dhe nuk e di se kur do të dalë, por është fantastik”, ka thënë Pink.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme