Xhevdet Doda, sonte në “Talk”

Xhevdet Doda, sonte në “Talk”

02 dhjetor 2017 13:48

Aktori i njohur kosovar, Xhevdet Doda, sonte është mysafir në emisionin “Talk”.

Ai vjen me një rrëfim të gjatë mbi jetën dhe karrierën, duke shpalosur detaje interesante.

Ndërkohë, në këtë edicion vjen edhe rubrika “Biografi në numra” me një tjetër personalitet publik.

“Talk” mund ta ndiqni sonte nga ora 20:00.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme