Dua Lipa gatuan pite në emisionin e reperit shqiptar

Dua Lipa gatuan pite në emisionin e reperit shqiptar

30 nëntor 2017 09:00

Këngëtarja Dua Lipa ka qenë e ftuar në emisionin “Untitled Action Bronson” të reperit shqiptar Acton Bronson.

Në këtë emision Bronson gatuan receta të ndryshme me mysafirët e ftuar dhe me Dua Lipën shfrytëzuan rastin të gatuajnë pite.

Disa prej fotografive duke gatuar i ka shpërndarë edhe Dua Lipa, e cila ka thënë ishte kënaqur në emisionin e reperit shqiptar.

Image

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme