Agon Amiga e Cozman sjellin “dissin” ndaj reperëve të tjerë

Agon Amiga e Cozman sjellin “dissin” ndaj reperëve të tjerë

20 nëntor 2017 21:21

Dy reperët e labelit “BabaStars”, Agon Amiga dhe Cozman kanë publikuar projektin më të ri.

“Shih ti kishe” titullohet kënga që, sipas tekstit, është 'diss' ndaj reperëve të tjerë jashtë labelit të tyre.

Për muzikën është kujdesur TorchMusic, ndërsa për tekstin Agon Amiga dhe Marshall Jungle.

Teksti përmban edhe shprehje vulgare.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme