Dua Lipa bën për vete edhe Meksikën

Dua Lipa bën për vete edhe Meksikën

20 nëntor 2017 14:17

Këngëtarja Dua Lipa është duke shënuar sukses të madh sa i përket paraqitjeve të saja në shtete të ndryshme.

Së fundi ajo është prezantuar me një koncert në Meksikë e cila është pritur mjaftë mirë nga publiku i atjeshëm, transmeton KultPlus.

Në video shihet publiku duke përcjellë këngën e Dua Lipës dhe duke kënduar bashkë me të.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme