Dasma përrallore e Serena Williams

18 November 2017 11:20

Serena Williams 36 vjeçare dhe Alexis Ohanian 34 vjeçar, romancën tyre e kanë shfaqur edhe në ditën e martesës.

Të ftuar në martesën e tyre ishin mbi 200 persona ndërkaq Serena ka pasur tri veshje spektakolare, shkruan prestigjiozja Vogue, transmeton Koha.net.

Kostoja e kësaj dasme ishte 2.6 milionë funte, ndërkaq dekorimet u realizuan nga Vogue.

    © KOHA

    Komentet

    Shto koment

    Të ngjashme