Melania Trump para se të ishte zonjë e parë

17 November 2017 09:25

Prej rreth një viti sllovenja Melania Trump është zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Zgjedhja e bashkëshortit të saj, Donald trump, si president, bëri që Melania ta shoqëronte atë në Shtëpinë e Bardhë. Nga mediat Melania është cilësuar si një nga zonjat e para më seksi dhe më me sharm, në të gjithë historinë dhe kjo falë të kaluarës së saj si modele.

Melania Trump ka lindur në Slloveni, aty ku studio dhe nisi edhe karrierën si modele, ndërsa prej 2005-ës, është bashkëshortja e miliarderit, tashmë president të SHBA-ve, Donald Trumpit, transmeton tch.

Bukuroshja slloveno-amerikane ka pozuar për shumë kompani të famshme mode, ndërsa në fotot e mëposhtme, përshkruhet jeta e Melanias, para se të bëhej zonja e parë.

    Komentet

    Shto koment

    Të ngjashme