Genta Ismajli rrëzohet nga skena

16 November 2017 17:43

Këngëtarja e njohur kosovare, Genta Ismajli, ka pësuar një incident në një koncert të fundit.

Një video e publikuar nga “blitz.al” tregon se si ajo gjatë performancës është rrëzuar nga skena.

Sipas raportimeve, Ismajli është mirë dhe nuk ka pësuar dëmtime.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme