Yll Limani e 2po2 sjellin “Dritat”

Yll Limani e 2po2 sjellin “Dritat”

14 nëntor 2017 20:39

Dy këngëtarët e njohur Yll Limani dhe 2po2 kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

Bashkëpunimi i tyre titullohet “Dritat”.

Për këtë projekt, dyshja ka bashkëpunuar me Gzim Lazrin për muzikën.

Teksti është shkruar nga dy këngëtarët.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme