Ledri e Noizy së shpejti me bashkëpunim

Ledri e Noizy së shpejti me bashkëpunim

14 nëntor 2017 17:48

Ledri Vula dhe Noizy pritet të vijnë shumë shpejt në një bashkëpunim.

Dy hip-hop yjet prej më të mëdhenjve shqiptarë, do të publikojnë projektin e ri të tyre shumë shpejt. Është vet Noizy ai që në rrjetin social Instagram ka publikuar pamje nga klipi, ku shihet edhe Blerim Destani.

Noizy dhe Ledri vijnë për herë të parë në bashkëpunim.

Ata janë miqësuar shumë kohëve të fundit, e kjo ka kulmuar me një bashkëpunim.

Duket se aktori i mirënjohur do të jetë pjesë e videoklipit të ri të Noizyt dhe Ledrit.

Ledri vetëm para pak javësh lansoi projektin “TTZ”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme