MC Kresha e Lyrical Son sjellin projektin e ri Foto: Ilustrim

MC Kresha e Lyrical Son sjellin projektin e ri

10 nëntor 2017 16:26

Reperët MC Kresha e Lyrical Son, të njohur edhe si PINT kanë publikuar këngën e tyre të re.

“Duqa mi Duqa” është projekti i tyre më i ri, të cilin e sjellin me videoklip të punuar nga Pinkmoon, transmeton Koha.net.

Kjo këngë është pjesë e albumit të tyre të ardhshëm “United States of Albania”.

Muzikën e kanë bërë Strike Beatz dhe K-Masteri, kurse miksimi është bërë nga Pressplay, me incizim të Rob Rial në studion Pint.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme