Dhurata atraktive rrugëve të New Yorkut

Dhurata atraktive rrugëve të New Yorkut

10 nëntor 2017 10:19

Dhurata Dora është këngëtarja simpatike nga Kosova, e cila për një kohë të shkurtër u bë emër i njohur i estradës muzikore. Këngëtarja për fansat e saj të shumtë nuk po heziton të publikojë momente nga jeta private dhe profesionale. Duke qenë aktive në rrjete sociale, në një mënyrë ajo po qëndron edhe afër tyre, duke i informuar për çdo të re nga ajo.

Këngëtarja e hitit ”Numrin e ri” orë më parë ka ndarë disa fotografi për ndjekësit e saj nga qyteti i bukur i New Yorkut, shkruan rtv21.tv Me flokë të lidhura dhe e veshur me xhinse, Dhurata duket shumë tejet tërheqëse. Ndryshe, projekti i fundit i Dhuratës është “Bubble”, që është pëlqyer mjaft nga publiku.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme