Mariah Carey akuzohet për keqtrajtim seksual Foto: Ilustrim

Mariah Carey akuzohet për keqtrajtim seksual

08 nëntor 2017 17:28

Ish-truproja akuzon Mariah Carey për keqtrajtim seksual dhe ofendim.

Michael Anello thotë se këngëtarja e ka fyer dhe përulur dhe tash kërcënon me padi.

Ai po ashtu ka akuzuar Carey se nuk i ka paguar shërbimet në vlerë prej 221.329 dollarësh.

Sipas tij, Carey e ka quajtur "nazist, "skin head", "anëtar i Ku Klux Klan".

Mariah tash për tash nuk ka komentuar akuzat, por duket se aktualisht po zhvillohen negociata në mënyrë që  Anello të heqë dorë nga padia dhe të pranojë ngritjen e shumës së parave për të harruar të gjitha.

Ndryshe, Mariah është e njohur si njëra nga divat më të mëdha në industrinë e muzikës.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme