Kënga e re e Flakës dhe Panchos publikohet nesër

Kënga e re e Flakës dhe Panchos publikohet nesër

07 nëntor 2017 17:29

Kënga më e re e këngëtares së njohur Flaka Krelani, në bashkëpunim me reperin Pancho City, do të publikohet nesër, të mërkurën.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja në rrjetet sociale.

“Të mërkurën në orën 18:00, Flaka dhe Pancho City ‘DEF Star’”, ka shkruar ajo.

Për beatin e këngës është kujdesur “Xhimi on de beat”, ndërsa për tekstin të dy këngëtarët.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme