BimBimma e ErgeNR me këngë për Prishtinën

BimBimma e ErgeNR me këngë për Prishtinën

06 nëntor 2017 19:43

Dy reperët prishtinas, BimBimma dhe ErgeNR, kanë publikuar projektin e tyre më të ri dedikuar kryeqytetit.

“038” titullohet kënga për të cilën ata bashkëpunuan me StrikeBeatz.

Në videoklipin e kësaj kënge shihen edhe tifozët e Prishtinës “Plisat”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme