Bebe Rexha tani edhe aktore

Bebe Rexha tani edhe aktore

06 nëntor 2017 15:54

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha duket se nuk ka të ndaluar në suksesin e saj për karrierë.

Asaj tashmë i është propozuar që të marrë pjesë në një film si aktore.

Lajmi i mirë është bërë i ditur nga vetë ylli i muzikës, nëpërmjet një postimi në Instagram transmeton Shqip. Bebe Rexha jep edhe detaje në lidhje me projektin e ri, duke sqaruar se filmi që do të marrë pjesë titullohet “Home” dhe se do të vijë së shpejti.

28-vjeçarja po bashkëpunon në këtë projekt me Machine GunKelly dhe X Ambassadors. Ne nuk na mbetet gjë tjetër, përveçse t’i urojmë suksese!

Komentet

Shto koment

Të ngjashme