Çfarë i bashkon Angjelen dhe Blerimin?

04 nëntor 2017 20:20

Modelja Angjela Martini dhe aktori Blerim Destani ishin protagonistët e radhës në emisionin “Talk”, ku u fol për ngjarjet më të përfolura në jetën e tyre personale.

Çfarë i bashkon ata dhe të tjera detaje interesante mund t’i kuptoni përmes videos.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme