“Talk”: Mentor Zymberaj, Angjela Martini, Blerim Destani

“Talk”: Mentor Zymberaj, Angjela Martini, Blerim Destani

04 nëntor 2017 10:59

Emisioni “Talk” edhe sot vjen me shumë personazhe.

Aktori dhe regjisori Mentor Zymberaj është mysafir në bisedën qendrore të emisionit.

Valltari Berat Haskaj i përgjigjet “Pyetjeve të kuqe”. Ai pos tjerash tregon se me cilën prej këngëtareve shqiptare do të dëshironte të realizonte një vallëzim erotik.

Gjithashtu, në këtë “Talk” do të mund të kuptoni se çfarë i bashkon modelen Angjela Martini dhe aktorin Blerim Destani.

“Talk”-un mund ta ndiqni nga ora 18:00.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme