Tri projekte të Ermalit në bashkëpunim me...?

04 nëntor 2017 10:53

Është një prej super këngëtarëve shqiptar, projektet e së cilit pëlqehen gjithmonë nga publiku.

Sikur te projektet solo, shumë i suksesshëm Ermal Fejzullahu është edhe në bashkëpunime, dhe për këto të fundit ka kërkesa të mëdha.

Kështu, për emisionin N’gas’z në KTV, këngëtari ka bërë të ditur se deri në fund të këtij viti do të sjell edhe tri projekte të reja, dy prej të cilave do të jenë bashkëpunime.

Për më shumë ndiqni videon:

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme