Cila ka qenë vetura e parë e Ermal Fejzullahut?

03 nëntor 2017 21:35

Për emisionin N’gas’z në KTV, Ermal Fejzullahu ka treguar se kur ka filluar të vozisë për herë të parë dhe cila ka qenë vetura e parë që ka pasur.

Ai ka treguar se vetura të cilën e ka pasur në videoklipin e këngës “E shkuar e harruar” ka qenë e tij dhe njëherësh vetura e parë personale.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme