Ghetto Geasy sjell “Birthday”

03 nëntor 2017 19:14

Këngëtari Getoar Selimi, i njohur si Ghetto Geasy, sot ka lansuar këngën e tij të re.

Këngën e ka titulluar “Birthday”, “Ditëlindja”, ndërsa klipi është realizuar nga “EnterMedia”.

Teksti dhe melodia janë punuar nga Baba Stars, ndërsa producent është Irkenc Hyka.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme