Ermedina debuton me “Zemra Jem”

Ermedina debuton me “Zemra Jem”

02 nëntor 2017 20:00

Ermedina Rama ka debutuar në skenën muzikore shqiptare me projektin “Zemra Jem”.

Për këtë këngë ajo ka bashkëpunuar me K-Masterin i cili është kujdesur për melodinë dhe tekstin si dhe me Strike Beatz që ka bërë muzikën.

Kënga është produkt i “Hokuspokus”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme