19-vjeçarja “çmend” agjencitë e modës

19-vjeçarja “çmend” agjencitë e modës

30 tetor 2017 17:58

Një 19-vjeçare, studente në Universitetin e Harvardit, po “çmend” agjencitë e modës, të cilat janë hedhur në sulm për të nënshkruar me të.

Dy foto të publikuara nga Anok Yai janë shoqëruar me mijëra komente, se 19-vjeçarja do të bëhet një modele me famë.

Nuk ka vonuar dhe menjëherë, tre agjenci kanë kontaktuar me Anok Yain për të nënshkruar me të.

“Për mua ka qenë një ëndërr të bëhem pjesë e botës së modës, por nuk kam qenë e sigurt se kjo do të realizohej një ditë”, ka thënë 19-vjeçarja, transmeton TCH.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme