Pokemoni më i bukur, është publikim i Kim Kardashian

Pokemoni më i bukur, është publikim i Kim Kardashian

30 tetor 2017 09:35

Ajo është nënë e dy fëmijëve, dhe në pritje të të tretit, transmeton TCh. Kim Kardashian duket se është një nënë e përkushtuar të dielën, kur ka postuar disa foto të vajzës North dhe djalit Saint para orarit të gjumit.

37-vjeçarja Kim Kardashian ka postuar foto të vogëlushit me pizhame të shoqëruar më një filtër të Snapchat, duke e bërë si një Pikachu të vogël. Dhe kur Saint sheh veten me atë pamje nuk ngurron të qeshë.

Ndërsa më e madhja North, duket se është mësuar me filtrat e Snapchat dhe shfaqet mjaft gazmore me filtrat.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme