Adelina tash larg mediave, shikoni intervistën e saj për KTV-në në vitin 2008

Adelina tash larg mediave, shikoni intervistën e saj për KTV-në në vitin 2008

29 tetor 2017 23:22

Adelina Ismaili, këngëtarja e cila kohët fundit është larg vëmendjes së medieve në këtë intervistë të transmetuar më 26 korrik të vitit 2008 në programin “Flladi Veror” në KTV flet për promovimin e albumit të suksesshëm “Feniks”.

Pse ishte i veçantë ky album për të? Çka e veçonte këtë album nga të tjerët? Si i ishin sabotuar koncertet me paralajmërime të rrejshme? Cila kauzë e kishte bashkuar atë me Anita Haradinajn në organizimin e një koncerti?

Këto dhe shumë çka mund t’i riktheni në kujtesën tuaj në këtë intervistë dhënë Kohavisionit pothuaj një dekadë më parë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme