Kim si Madonna, Kourtney si Michael Jackson

Kim si Madonna, Kourtney si Michael Jackson

29 tetor 2017 16:52

Kim Kardashian vendosi që për festën e Halloween të vishej si Madonna, ndërsa motra e saj Kourtney e shoqëronte e “maskuar” si Michael Jackson.

Kimi dukej fiks si këngëtarja e famshme në ndarjen e çmimeve Oscar në vitin e largët 1991, ndërsa Kourtney kishte bërë kaçurrela si Michael Jackson dhe kishte veshur xhaketë të bardhë, pantallona lëkure dhe doreza, transmeton topchannel.

Motrat e treguan “maskimin” e tyre në llogarinë Snapchat të Kimit.

Image
Image

Komentet

Shto koment

Të ngjashme