Bebe Rexha e emocionuar që ishte pjesë e koncertit për nder të Benningtonit

Bebe Rexha e emocionuar që ishte pjesë e koncertit për nder të Benningtonit

28 tetor 2017 18:52

Linkin Park ka mbajtur një koncert në Hollyëood për të nderuar ish-këngëtarin e grupit, Chester Bennington, i cili më 20 korrik ishte vetëvrarë.

Ndër shumë yje të ftuar në këtë koncert ishte edhe këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, e cila përmes një postimi në Facebook ka treguar se sa e emocionuar ishte nga ky koncert, në të cilin edhe performoi.

Image

“Shumë emocionuese. Faleminderit Linkin Park dhe Steve Aoki për ftesën që t’i bashkohem këtij momenti special. Gjithmonë do të çmoj dhe do ta dua Chesterin”, ka shkruar ajo në Facebook.

Performancën e Bebe Rexhës në këtë koncert mund ta shikoni në minutën 2:52:00.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme