Cardi B së shpejti nuse

Cardi B së shpejti nuse

28 tetor 2017 08:06

Cardi B dhe i dashuri i saj, reperi Migos, mbrëmë realizuan një koncert në Filadelfia.

Por çka ishte më e rëndësishmja, Migos gjatë koncertit i propozoi asaj martesë, shkruan People, transmeton Koha.net.

Ai u ul në gjunjë para gjithë publikut, dhe i propozoi martesë me një unazë 8 karatësh.

Pavarësisht zhurmës dhe turmës që bëri të pamundur të dëgjohej zëri i saj, Cardi B i ka thënë po.

 

 

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme